Co sprawia, że dzieci i młodzież wybierają nasze obozy i kolonie?

Czy szukasz idealnego miejsca na wakacje dla swojego 7-letniego dziecka? Nasze obozy i kolonie letnie dla dzieci w wieku 7 lat

Główne zalety naszych koloni i obozów dla dzieci i młodzieży

Nasze kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży przyciągnęły setki uczestników. Z czego wynika ta popularność? Choćby z różnorodności naszej letniej i zimowej oferty!

koloniach i obozach dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Wakacjeiferie.pl od 2016 roku uczestniczyło już prawie tysiąc osób. Z czego wynika niesłabnąca popularność naszej wakacyjnej i zimowej oferty? Przede wszystkim, układając programy zawsze kierujemy się tym, co naprawdę interesuje młodych ludzi, dlatego organizujemy kolonie i obozy na miarę XXI wieku.

Sami przygotowujemy wszystkie atrakcje, a nasze ośrodki noclegowe przystosowane są do potrzeb dzieci i młodzieży. Podobnie jak nasza kuchnia – dopasowana do gustów młodych ludzi i do specjalnych potrzeb dietetycznych. Najwyższe standardy spełnia też kadra. Podczas rekrutacji dokładnie sprawdzamy wszystkich kandydatów, a potem wysyłamy ich na systematyczne szkolenia.

Szeroka oferta kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży

Tym, co ma największy wpływ na popularność organizowanych przez nas wyjazdów, jest ich różnorodność. Miłośnicy tematyki wojskowej i sztuki przetrwania niezapomnianą przygodę przeżyją na obozach survivalowych dla dzieci albo obozach Laser Tag & Quad. Zbudują szałasy i odnajdą drogę przez las, stoczą emocjonujące bitwy na poligonach i postrzelają z łuku.

Dla entuzjastów sportów wodnych mamy obozy windsurfingowe, a dla dzieci, które kochają konie – obozy jeździeckie. Ferie zimowe to natomiast czas obozów narciarskich. Co istotne, tego rodzaju oferta skierowana jest także do młodych osób pragnących dopiero nauczyć się surfingu, jazdy konnej lub jazdy na nartach. Od tego właśnie mamy wyselekcjonowaną i wyszkoloną kadrę!

Organizujemy również obozy taneczne, bo przecież nie wszystkie dzieci lubią biegać z karabinem albo piłką. Pasjonaci szachów mogą natomiast rozwinąć swoje umiejętności na zimowych i wakacyjnych obozach szachowych dla dzieci. Jak zatem widać, niezależnie od gustów i zainteresowań, w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie!

Udostępnij wpis: