Obozy zimowe dla dzieci

Zobacz naszą ofertę

Zapraszamy dzieci na nasze obozy zimowe.

OFERTA

Obozy zimowe dla dzieci

Ferie zimowe to okres, na który dzieci czekają niemal z taką niecierpliwością, jak na wakacje. Jest to bowiem czas odpoczynku od szkoły, pełen beztroskiej zabawy. Nie chcąc pozwolić, żeby dzieci spędziły ferie na kanapie, przed ekranem smartfona bądź laptopa, warto zadbać, aby były to ferie aktywne. Jako doświadczony organizator wypoczynku dla najmłodszych, poszerzamy swoją ofertę o obozy zimowe dla dzieci, dzięki czemu będziemy mogli zapewnić Państwa dzieciom niezapomniany czas, również podczas zbliżających się ferii zimowych.

Obozy zimowe dla dzieci 2023

Tak jak w przypadku letnich obozów, nasza doświadczona kadra pedagogiczna największy nacisk kładzie zawsze na pełne atrakcji oraz ciekawych zajęć programy o różnorodnej tematyce. Zimowy wypoczynek odgrywa bowiem istotną rolę w rozwoju dziecka i pozwala mu m.in. odreagować stres związany ze szkołą. Organizowane przez nas obozy zimowe dla dzieci 2023 to radosny wypoczynek na świeżym powietrzu, zachęcający najmłodszych do aktywności fizycznej, jak również do zdobywania nowych umiejętności. Jeżeli więc chcecie Państwo zaplanować udane ferie dla swojej pociechy, zachęcamy do skorzystania z oferty WakacjeiFerie!

Ferie zimowe dla dzieci 2023

Zima kojarzy się z okresem, gdy dni są bardzo krótkie, a pogoda skutecznie zniechęca do wszelkich aktywności, przez co znaczną część czasu spędzamy w zaciszu swojego domu. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla dzieci, które w tym okresie mają przecież ferie zimowe. Chcąc wesprzeć wszystkich rodziców, postanowiliśmy wzbogacić swoją ofertę o ferie zimowe dla dzieci 2023. Nasz pełny pasji zespół wykwalifikowanych opiekunów zadbał o to, aby program był jak najbardziej różnorodny. Zapewnimy Państwa dzieciom moc atrakcji, zadbamy o aktywne spędzanie czasu i przede wszystkim o niezapomnianą zabawę!

Oferta obozów zimowych dla dzieci 2023

WakacjeiFerie.pl organizuje obozy narciarskie dla dzieci, które są już pasjonatami białego szaleństwa albo dopiero chcą nauczyć się jazdy na nartach. Zapraszamy na zimowy wyjazd pełen atrakcji i szkoleń. Z naszą doświadczoną kadrą trenerką dzieci przezwyciężą obawy przed długimi trasami, orczykiem i jazdą po dzikim terenie, bezpiecznie spędzając w górach ferie pełne wrażeń.

Nie wszyscy jednak chcą spędzać całe dnie na stoku. Dla tych, którzy od nart wolą królewską grę, organizujemy zimowe obozy szachowe. Wyjazdy przeznaczone są zarówno dla dzieci, które chcą dopiero nauczyć się gry w szachy, jak i dla wprawionych graczy, pragnących rozwinąć swoje umiejętności i rywalizować w zawodach o puchar i tytuł mistrza obozu. Nie zabraknie jednak wielu innych atrakcji, także tych na świeżym powietrzu. W końcu to ferie!

Niezależnie od tego, na jaki obóz zimowy rodzice zdecydują się wysłać swoją pociechę, nie zaskoczą ich żadne dodatkowe opłaty. Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu podaną na naszej stronie. Każdy rodzic dostaje gwarancję, że jego dziecko będzie miało taki sam pakiet zajęć, jak pozostali uczestnicy. Zapewniamy też zachowanie diety (wegetariańskiej, bezglutenowej i innych), a do potrzeb każdego uczestnika obozu podchodzimy indywidualnie!