Obozy zimowe dla młodzieży

Zobacz naszą ofertę

Zapraszamy młodzież na nasze obozy zimowe.

OFERTA

Obozy zimowe dla młodzieży

Ferie zimowe to okres zasłużonego odpoczynku od szkoły, pozwalający odreagować wszelki stres. Większość rodziców pragnie jednak, aby ich pociecha spędziła ten czas w ciekawy oraz aktywny sposób, a nie jedynie na kanapie z telefonem w ręku. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy zatem poszerzyć naszą ofertę o obozy zimowe dla młodzieży. Są one połączeniem doskonałej zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu, w czasie którego nasi uczestnicy zdobywają również nowe umiejętności.

Obozy zimowe dla młodzieży 2023

Zespół WakacjeiFerie to profesjonalna kadra pedagogiczna, która dokłada wszelkich starań, aby program każdego naszego obozu był pełen interesujących zajęć i wspaniałych atrakcji. Ferie zimowe to czas wolny, kiedy to dziecko ma okazję odsapnąć od codzienności. Dlatego nasze obozy zimowe dla młodzieży 2023 to propozycja dla wszystkich młodych ludzi, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek oraz pragną zdobyć nowe doświadczenia. Jeśli zatem nie macie Państwo jeszcze pomysłu na to, jak zaplanować zimowy wypoczynek swojemu dziecku, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ferie zimowe dla młodzieży 2023

Zima to niestety czas kojarzący się z nieprzyjemną pogodą, a także krótkimi dniami, przez co tracimy ochotę na jakiekolwiek aktywności. Jest to jednak okres, gdy nasze pociechy mają ferie zimowe, dlatego też warto zadbać o to, ażeby wykorzystały ten czas wolny z pożytkiem. Tutaj z pomocą przychodzimy my! Nasza oferta poszerzyła się o ferie zimowe dla młodzieży 2023. Nasza doświadczona kadra zadbała o każdy szczegół, dzięki czemu program jest niezwykle bogaty i różnorodny. Jest to bowiem połączenie sportu, zdobywania nowych umiejętności, zdrowej rywalizacji oraz doskonałej zabawy i wypoczynku!

Oferta obozów zimowych dla młodzieży 2023

WakacjeiFerie.pl organizuje obozy narciarskie dla młodzieży – z myślą zarówno o osobach, które są już pasjonatami białego szaleństwa, jak i o tych, które dopiero chcą nauczyć się jazdy na nartach. Zapraszamy na zimowy wyjazd pełen atrakcji i szkoleń. Z naszą doświadczoną kadrą trenerką młodzież przezwycięży obawy przed długimi trasami, orczykiem i jazdą po dzikim terenie, bezpiecznie spędzając w górach ferie pełne wrażeń.

Nie wszyscy jednak chcą spędzać całe dnie na stoku. Dla tych, którzy od nart wolą królewską grę, organizujemy zimowe obozy szachowe dla młodzieży. Wyjazdy przeznaczone są zarówno dla osób, które chcą dopiero nauczyć się gry w szachy, jak i dla wprawionych graczy, pragnących rozwinąć swoje umiejętności i rywalizować w zawodach o puchar i tytuł mistrza obozu. Nie zabraknie jednak wielu innych atrakcji, także tych na świeżym powietrzu. W końcu to ferie!

Niezależnie od tego, na jaki obóz zimowy rodzice zdecydują się wysłać swoją pociechę, nie zaskoczą ich żadne dodatkowe opłaty. Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu podaną na naszej stronie. Każdy rodzic dostaje gwarancję, że jego dziecko będzie miało taki sam pakiet zajęć, jak pozostali uczestnicy. Zapewniamy też zachowanie diety (wegetariańskiej, bezglutenowej i innych), a do potrzeb każdego uczestnika obozu podchodzimy indywidualnie!