Kolonie dla dzieci 2024

Kolonie dla dzieci z Wakacje i Ferie

Jesteśmy ekspertem w organizacji wakacji dla młodszych i starszych. Z sukcesem działamy na rynku od ponad 15 lat! Nasze obozy dla dzieci 2024 są starannie przemyślane, dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Począwszy od formalności, przez proces rezerwacji, wybór lokalizacji i materiałów do programów, kończąc na doskonałym przygotowaniu naszego zespołu opiekunów. Odkryj, dlaczego warto nam zaufać!

Obozy dla dzieci 2024 – Dlaczego to doskonały wybór na wakacje dla dzieci ?

Każdy etap jest dokładnie przemyślany i realizowany. Dzięki temu mamy pewność, że wakacje będą nie tylko udane, ale i niezapomniane! Naszym celem jest, aby obozy dla dzieci 2023 były przede wszystkim pełne radości i zabawy. Niezapomniane chwile, rozwijanie nowych umiejętności, budowanie postawy otwartej na świat, nawiązywanie nowych przyjaźni, praca w zespole. To wszystko przyczynia się do wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Warto też pamiętać, że dla wielu wyjazd z organizatorem to duże wyzwanie. Ale z odpowiednim wsparciem i wyborem tematu wakacji, wszystko staje się prostsze.

Dlaczego nasze obozy są wyjątkowe?

Z nami Twoje dziecko doświadczy niezapomnianych chwil! Oferujemy aktywny odpoczynek, świetną zabawę i wiele okazji do rozwoju. Nasze kolonie 2024 są skierowane zarówno do młodszych, jak i starszych uczestników. Oferujemy także obozy dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Co sprawia, że nasze obozy są tak wyjątkowe? W ofercie mamy:

-emocjonujące zajęcia sportowe,
-warsztaty rozwijające kreatywność,

-niebanalny sposób spędzania wolnego czasu,
-zupełnie nowe doświadczenia!
-Przygodowy obóz, obóz wojskowy, warsztaty artystyczne czy techniczne – to tylko niektóre z naszych propozycji. Dbamy o to, by Twoje dziecko spędziło wakacje w niezwykły sposób i wróciło z nich pełne pozytywnych wspomnień.

Lato 2024- Niezwykła przygoda na koloniach dla dzieci 

Organizujemy obozy i kolonie 2024 głównie nad jeziorem oraz nad morzem, skierowane do dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne propozycje, które z pewnością przyciągną uwagę Twojego dziecka:

Obóz survivalowy – nauka podstawowych umiejętności przetrwania w dzikiej przyrodzie.
Obóz quadowy – adrenalina i emocje na czterech kołach w terenie.
Kolonia taneczna – Twoje dziecko będzie tańczyć i cieszyć się rytmem wakacji.
Obóz konny – dla miłośników jazdy konnej i tych, którzy chcą nauczyć się jeździć.
Kolonia tenisowa – doskonalenie umiejętności gry w tenisa pod okiem profesjonalistów.
Obóz laser tag – strategiczne gry zespołowe w terenie.
Kolonia „Power Girls” – dla dziewczyn, które chcą odkryć swoją moc i pewność siebie.
Obóz szachowy – rozwijanie umiejętności strategicznego myślenia podczas gry w szachy.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni obóz dla Twojego dziecka. Niech przeżyje ono niezapomniane chwile, pozna nowych przyjaciół i zdobędzie umiejętności, które będą cenne w przyszłości!

Najlepsze Letnie Obozy 2024 i Wakacje dla Dzieci i Młodzieży z WakacjeiFerie

Od kilku lat z sukcesem organizujemy letnie wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Nasza decyzja o rozszerzeniu oferty o wakacje letnie okazała się być doskonałym wyborem, a nasze, starannie dobrane Obozy Letnie oraz Kolonie mają już swoją stałą grupę zadowolonych uczestników.

Dlaczego warto wybrać letni obóz właśnie z WakacjeiFerie?

Od 15 lat specjalizujemy się w aktywnych wyjazdach dla Dzieci i Młodzieży.
Starannie wybieramy naszych partnerów, aby zapewnić najwyższy standard wakacji, bezpieczeństwo uczestników oraz doskonały stosunek jakości do ceny.
Osobiście sprawdzamy każdą lokalizację. Regularnie odwiedzamy nasze ośrodki – relacje z wizyt znajdziecie na naszym FB.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Turystycznej Organizacji Otwartej.

Nowa oferta na Letnie Obozy dla Dzieci i Młodzieży 2024

Oferujemy najlepsze i najbardziej aktywne letnie obozy 2024 dla dzieci i młodzieży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy sprawdzone obozy sportowe, artystyczne i językowe w Polsce. 

W naszej ofercie znajdziecie także obozy tematyczne: taneczne, konne, tenisowe, laser tag, „Power Girls”, szachowe i wiele innych. Bo przecież kto powiedział, że obozy survivalowe muszą być tylko zimą? 

Promocje na wybrane Letnie Obozy!

Szukaj wyjazdów oznaczonych znaczkiem „promocja” i rezerwujcie wspaniałe Letnie Obozy 2024 w cenach niższych nawet o – 400 zł.
Promocja trwa do 25.05 lub do wyczerpania się puli promocyjnych miejsc w danym terminie.