Kolonie dla dzieci 2024

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy WakacjeiFerie na kolonie dla dzieci w 2024 roku! Nasza firma powstała z myślą o aktywnym wypoczynku, wspólnych zainteresowaniach i ciekawych sposobach spędzenia wolnego czasu. Pragniemy, aby codzienny stres zniknął i zastąpiły go luz, śmiech i pozytywna energia.

Nasze kolonie – więcej niż wakacje

Udział w naszych koloniach to coś więcej, niż tylko zwykłe wakacje. Nasze kolonie dla dzieci to zarówno wspaniała rozrywka, jak i edukacja pozaszkolna. Inspirujemy, uczymy, rozwijamy! Układając programy kierujemy się tym, co naprawdę interesuje młodych ludzi i czego się spodziewają, dlatego organizujemy wyjazdy na miarę XXI wieku.

Bez ukrytych opłat

Nasza oferta nie zawiera ukrytych opłat. Każdy rodzic dostaje gwarancję, że jego dziecko będzie miało taki sam pakiet zajęć, jak pozostali uczestnicy kolonii. Sami organizujemy wszystkie atrakcje i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze ośrodki noclegowe przystosowane są do potrzeb dzieci, tak samo jak nasza kuchnia. Zapewniamy posiłki, które dopasowane są do gustów młodych ludzi, bierzemy też pod uwagę ich specjalne potrzeby dietetyczne. Najwyższe standardy spełnia również nasza kadra. Prowadzimy też systematyczne szkolenia, aby nasi ludzie byli jeszcze lepiej przygotowani do opieki nad dziećmi, zapewnienia im bezpieczeństwa i niezapomnianych wrażeń.

Kolonie dla dzieci 6-10 lat

Sprawdź naszą ofertę kolonii dla dzieci na 2024 rok. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, rozwijające zajęcia i pełne bezpieczeństwo.

Obozy dla młodzieży 11-16 lat

Mamy również w ofercie obozy dla młodzieży. To idealne miejsce dla starszych dzieci, które chcą spędzić aktywne wakacje, rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz nawiązać nowe przyjaźnie.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc na naszych koloniach i obozach. Czekają na Was niezapomniane wakacje!