Kolonie dla dzieci z Warszawy- Organizujemy kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży z Warszawy

Kolonie dla dzieci z Warszawy- Organizujemy kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży z Warszawy

Kolonie dla dzieci z Warszawy

Firma Wakacje i Ferie to doświadczony organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży, który oferuje wakacje pełne przygód i wrażeń. Dla dzieci i młodzieży z Warszawy i okolic, firma ta przygotowała wyjątkową ofertę – kolonie i obozy letnie na Mazurach!

Podczas kolonii i obozów organizowanych przez firmę Wakacje i Ferie, dzieci będą miały okazję do spędzenia czasu w pięknej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Zakwaterowanie będzie zapewnione w komfortowym hotelu. 

Organizujemy kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży z Warszawy

Podczas pobytu na Mazurach, dzieci będą miały możliwość skorzystania z bogatego programu animacyjnego, który obejmuje m.in. spływ kajakowy, wycieczki rowerowe, ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz wiele innych atrakcji. Na terenie ośrodka dostępne będą również korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz plac zabaw.

Zapoznaj się z Naszą ofertą

Na terenie ośrodka będzie czuwał wykwalifikowany personel, który zadba o bezpieczeństwo i komfort dzieci. Dostępna będzie również całodobowa opieka pedagogiczna oraz ubezpieczenie.

Kolonie i obozy letnie organizowane przez firmę Wakacje i Ferie to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży z Warszawy i okolic, by spędzić aktywnie czas w pięknej okolicy, poznać nowych przyjaciół i cieszyć się beztroskimi wakacjami. To także szansa na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a także naukę pracy w grupie i samodzielności.

Udostępnij wpis: