Kolonie dla dzieci

Zobacz naszą ofertę

Zapraszamy na kolonie wszystkie dzieci.

OFERTA

Kolonie dla dzieci

Nieistotne, czy mają być to pierwsze kolonie dla dzieci w ich życiu, czy też kolejne, bowiem zawsze wywołują one spore emocje u wszystkich najmłodszych. Minęło już wiele lat, od kiedy program kolonijny ograniczał się jedynie do zabaw oraz gier na terenie ośrodka wypoczynkowego, który był ewentualnie wzbogacony o jakąś szablonową wycieczkę. W obecnych czasach uczestnicy kolonii wymagają czegoś więcej, dlatego też na pierwszym miejscu stawiamy na kreatywność. Pragnąc sprostać tym oczekiwaniom, organizujemy kolonie i obozy dla dzieci, charakteryzujące się przede wszystkim niezwykle bogatymi programami o podłożu edukacyjnym.

Obozy dla dzieci – coś dla małych pasjonatów

Nasza pełna pasji i zaangażowania kadra pedagogiczna sprawiła, że oferta WakacjeiFerie jest wyjątkowo bogata w obozy dla dzieci o różnorodnej tematyce. Cały program konstruowany jest przez nas wyłącznie pod dany temat, którym interesuje się dziecko. Są to przede wszystkim obozy dla dzieci pełne wrażeń, pozytywnych doświadczeń, a także niezapomnianych przeżyć. Najważniejsze jest dla nas bowiem, aby nasi podopieczni czuli się z nami bezpiecznie, a z wyjazdu wracali z szerokim uśmiechem na twarzy oraz bogatsi o nowe umiejętności.

Kolonie dla dzieci 2023

Kolonie dla dzieci 2023 to propozycja dla wszystkich milusińskich, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas oraz poznawać nowe rzeczy. Naszą kadrę pedagogiczną tworzą wyłącznie osoby doświadczone oraz pełne pasji, dlatego nasza oferta jest wyjątkowo bogata w kolonie dla dzieci o różnorodnej tematyce. Nasza firma to zespół, gdzie priorytetem jest szczęście, a także bezpieczeństwo najmłodszych.

Dla młodych pasjonatów tanecznych rytmów i dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć przygodę z tańcem, przygotowaliśmy obóz tanecznych dla dzieci. Doskonale bawić się będą na nim zarówno miłośnicy tańca nowoczesnego, jak i jazzu czy hip hopu. Nauczą się nowych stylów, rozruszają się i popracują nad kondycją, a przy tym zawrą nowe znajomości z osobami podzielającymi ich taneczne zainteresowania.

Na tych natomiast, których najbardziej pasjonuje tematyka militarna, czekają survival, laser tag i quady. Koniec z ćwiczeniem strzelectwa wyłącznie przed ekranem komputera! Czas wziąć broń do ręki i wyruszyć na poligon, by zdobyć tam bazę przeciwników. Do tego szkolenie ze sztuki przetrwania, czyli budowanie leśnych szałasów, rozpalanie ogniska krzemieniem, odnajdywanie drogi za pomocą mapy i kompasu.

Dla miłośników sportów wodnych organizujemy obóz windsurfingowy dla dzieci. Jest to oferta zarówno dla surferów, którzy popracować chcą nad swoją techniką, jak i dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji do tego, aby wiatr poniósł ich po jeziorze. Wszystkie lekcje odbywają się z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu wysokiej jakości, dostosowanego zawsze do wieku dziecka, i pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej.

Jeśli ktoś natomiast bardziej od sportów wodnych kocha jeździectwo, niech dołączy do nas na obozie konnym. Ta oferta również przygotowana jest zarówno dla dzieci mających już za sobą doświadczenia z wierzchowcami, jak i dla świeżaków, którzy pierwszy raz znajdą się w siodle. Niezależnie od stopnia zaawansowania, dla każdego będzie to cenna nauka i niezapomniana przygoda.

Młodych ludzi, którzy wolą nieco spokojniejsze sporty i wysiłek intelektualny, zapraszamy na obóz szachowy dla dzieci. Początkujący rozpoczną naukę królewskiej gry, a doświadczeni gracze popracują na swoimi umiejętnościami i stoczą rywalizację o puchar i tytuł mistrza obozu. Nie zabraknie jednak wielu innych atrakcji, także tych na świeżym powietrzu. W końcu to wakacje!

Niezależnie od tego, na jaki obóz rodzice zdecydują się wysłać swoją pociechę, nie zaskoczą ich żadne dodatkowe opłaty. Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę wyjazdu podaną na naszej stronie. Każdy rodzic dostaje gwarancję, że jego dziecko będzie miało taki sam pakiet zajęć, jak pozostali uczestnicy. Zapewniamy też zachowanie diety (wegetariańskiej, bezglutenowej i innych), a do potrzeb każdego uczestnika obozu podchodzimy indywidualnie!