Obóz Dance Ma Sens

Obóz Dance Ma Sens

Obóz organizowany zarówno dla pasjonatów tanecznych układów, rytmów oraz stylów, jak i dla osób rozpoczynających przygodę z tańcem. Chcesz nauczyć się różnych stylów tanecznych? Poznać innych ludzi podzielających Twoje zainteresowania i zawrzeć nowe przyjaźnie? A może chcesz podnieść swoje umiejętności?

Kręci Cię taniec nowoczesny? Lekki i ekspresyjny jazz, pozwalający na pełne fantazji improwizacje? Albo hip hop – amerykański street dance, przy którym popracujesz nad zwinnością i kondycją? A może chcesz spróbować swoich sił w tańcu synchronicznym?

Jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody w świecie dance z mnóstwem dodatkowych atrakcji? Czekamy na Ciebie na obozie tanecznym! Wakacje spędzone z nami będą nie tylko niezapomnianym przeżyciem, ale także okazją do zdobycia umiejętności, z których korzystać będziesz przez całe życie. Bo przecież trudno wyobrazić sobie życie bez tańca, prawda?

Obozy i kolonie Wakacjeiferie.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i od 2016 roku wyjechało z nami ponad 900 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

2190 zł

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.