OBÓZ TENISOWY 2023

OBÓZ TENISOWY 2023

Obóz dla fanatyków i wielbicieli tenisa ziemnego! Kto jest Twoim idolem? Roger Federer, Rafael Nadal, Iga Świątek?  Chciałbyś spróbować swoich sił w sporcie pełnym rywalizacji, wysiłku i wysokiej precyzji? Twoje myśli o codziennych treningach, rywalizacji, meczach i zmaganiach na korcie mogą się spełnić! Mamy do dyspozycji 11 kortów tenisowych! Instruktor pomoże Ci w każdym calu opanować technikę gry. Najlepiej się gra na swoim sprzęcie lecz jeżeli jeszcze nie posiadasz rakiety to o nic się nie martw!

Jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody w świecie tenisa z mnóstwem dodatkowych atrakcji? Jeżeli tak, to dołącz do nas na obóz tenisowy!

Obozy i kolonie Wakacjeiferie.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i od 2016 roku wyjechało z nami ponad 1200 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.