Obóz Windsurfingowy

Obóz Windsurfingowy

Obóz organizowany zarówno dla pasjonatów sportów wodnych, jak i dla osób rozpoczynających przygodę z windsurfingiem. Pełen atrakcji, szkoleń, zabawy i zmagań. Jeśli marzysz o wakacjach spędzonych na sportowo, ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!

Czekasz, aż wiatr poniesie Cię po wodzie? Chciałbyś nauczyć się surfować po jeziorze? A może chcesz podnieść swoje windsurfingowe umiejętności? Dążysz do opanowania techniki wchodzenia w ślizg czy halsowania?

Jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody w świecie sportów wodnych z mnóstwem dodatkowych atrakcji? Dołącz do nas na obozie windsurfingowym!

Obozy i kolonie Wakacjeiferie.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i od 2016 roku wyjechało z nami ponad 900 osób!

 

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

2590 zł

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.