Kolonie nad jeziorem dla zdobywców przygód

Ciekawym kierunkiem wakacyjnej przygody Twojego dziecka są Kaszuby i rejon Borów Tucholskich. Jest to miejsce oddalone od nadmorskiego zgiełku, a jednocześnie doskonale skomunikowane, dlatego już od wielu lat to właśnie tutaj organizujemy niezapomniane obozy oraz kolonie nad jeziorem dla grup zorganizowanych. W okolicznych ośrodkach wypoczynkowych, które wybieramy,  Twoja pociecha z pewnością regeneruje swoje siły, a przede wszystkim – będzie się dobrze bawić.

W otoczeniu lasów i jezior mali odkrywcy uczestniczą w wielu różnych zajęciach, które dopasowujemy do ich predyspozycji oraz zainteresowań. Kaszuby to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. To rejon, który urzeka mnóstwem niezliczonych atrakcji, zabytków, szlaków pieszych oraz rowerowych – sprawimy, że tutaj każdy znajdzie najlepszą rozrywkę dla siebie.

Wyjątkowe kolonie na Kaszubach

Kaszuby są świetną alternatywą szczególnie dla tych osób, które doskonale poznały już polskie góry, morze i Mazury. To tutaj właśnie mogą one doświadczyć zupełnie nowych wrażeń i odkrywać dziewicze tereny. Turnusy Wakacjeiferie.pl obfitują w różne atrakcje, obejmujące sporty lądowe, wodne, zabawy kreatywne, gry zespołowe oraz wiele autorskich programów, dopasowanych do potrzeb żądnych przygód młodych ludzi.

Kolonie letnie 10-dniowe, które organizujemy na Kaszubach, to opcja zarówno dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (6-8 lat), jak i dla nieco starszych (9-12 lat oraz 13-15 lat). Zajęcia oraz poziom ich trudności zaplanowaliśmy tak, by uczestnicy, niezależnie od wieku, mogli czerpać z nich jak najwięcej dobrej zabawy, wiedzy, a także efektywnie wypocząć.

Kolonie i obozy w ośrodku wypoczynkowym

Wiemy, że podstawą udanej kolonii jest dobra i sprawdzona baza noclegowa, czyli miejsce, gdzie dzieci mogą dobrze zregenerować siły po intensywnym dniu i zjeść smaczne, lokalne potrawy. Takim miejscem na Kaszubach jest ośrodek kolonijno-wczasowy Beaver Tourist w miejscowości Wiele, który wybraliśmy z myślą o grupach dziecięco–młodzieżowych z całego kraju.

Ośrodek stanowi świetną bazę wypadową i ma rozbudowane zaplecze w postaci boisk wielofunkcyjnych, własnej plaży z przystanią żeglarską, stadniny rekreacyjnej, placu zabaw, świetlicy, ścianek wspinaczkowych, sali telewizyjnej oraz mnóstwa innych atrakcji, takich jak: piłkarzyki, minigolf, stoły do tenisa stołowego. W sezonie letnim uczestnicy naszych kolonii i obozów mają do dyspozycji salę na wyłączność, do organizacji spotkań i dyskotek.

Bogaty program, wiele atrakcji

Nasz program kolonii letnich dla dzieci obejmuje mnóstwo różnorodnych zajęć. Składa się on z kilku bloków tematycznych, z których uczestnicy mogą dowolnie korzystać, pod kierunkiem doświadczonych instruktorów. W opcji są między innymi zajęcia laser tag, dla osób pragnących zdobyć umiejętności strzeleckie oraz rozegrać grę opartą o nasze autorskie scenariusze.

Dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, wypoczywających na Kaszubach, cieszą się, niezmiennie od lat, przejażdżki quadami. Pojazdy są w pełni bezpieczne, dostosowane do wieku, a jazda odbywa się wyłącznie pod nadzorem opiekunów Wakacjeiferie.pl. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą też wziąć udział w obozowym runmaggedonie i rywalizować ze swoimi rówieśnikami, wykształcając zarazem świetną kondycję.

Kolonie dla dzieci konne na Kaszubach

Kaszuby słyną z licznych stajni i agroturystyk, gdzie dzieci i młodzież mogą opanować tajniki jeździectwa pod kierunkiem instruktora – starannie wybieramy takie miejsca, by Twoje dziecko poznało zasady bezpiecznej jazdy. Nauka odbywa się nie tylko w obrębie szkółki, ale też w okolicznych lasach, co daje uczestnikom możliwość odkrywania piękna kaszubskiej przyrody. Uczestnicy naszych kolonii poznają techniki jazdy od podstaw lub szlifują swój warsztat pod czujnym okiem instruktora.

Na turnusie Wakacjeiferie.pl każdy uczestnik ma do dyspozycji własnego konia, o którego musi odpowiednio zadbać, czyścić go, karmić i wyprowadzać. Dzięki takiej gruntownej nauce młodzi ludzie zdobywają cenną wiedzę na temat zwierząt, ich nawyków oraz potrzeb, co przekłada się później na komfort jazdy. W trakcie turnusu organizujemy też dłuższe przejażdżki konne i wyprawy terenowe. Dlatego nasze kolonie dla dzieci konne na Kaszubach z roku na rok zyskują coraz większe grono sympatyków, zwłaszcza wśród młodzieży.

Udostępnij wpis: