OBÓZ KONNY 2023

OBÓZ KONNY 2023

Obóz jeździecki  organizowany zarówno dla pasjonatów jazdy konnej, jak i dla osób pragnących rozpocząć swoją jeździecką przygodę. Pełen atrakcji, szkoleń, zabawy i zmagań. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie aktywnych wakacji!

Chcesz nauczyć się jeździć konno lub podnieść swoje umiejętności? Uwielbiasz spędzać czas ze zwierzętami? Widzisz się w roli jeźdźca i kochasz zajmować się końmi? Marzysz o galopowaniu na lonży lub ujeżdżalni? A może jednak w terenie? Obóz konny, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie, jest bogaty w możliwości jazdy o dowolnym stopniu zaawansowania!

 

Obozy i kolonie Wakacjeiferie.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i od 2016 roku wyjechało z nami ponad 1200 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.