Obóz Laser Tag & Quad

Obóz Laser Tag & Quad

Obóz dla militarnych pasjonatów, komandosów i twardzieli! Pełen atrakcji, szkoleń, zabawy i zmagań! Myślałeś o tym, żeby zostać żołnierzem? Grywasz w strzelanki i masz ochotę przenieść świat wirtualny do realnego świata? Chcesz sprawdzić się na polu bitwy? Świetnie trafiłeś! Spróbuj dowodzenia swoją jednostką operacyjną na naszym poligonie, a także w lesie.

Oprócz emocjonujących bitew, proponujemy Ci również jazdę na quadach oraz naukę sztuki przetrwania. A i to nie wszystko! Nauczysz się też strzelania z łuku i wielu innych rzeczy, których nie da się spróbować siedząc przed komputerem. Jeśli jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody w militarnym stylu z mnóstwem dodatkowych atrakcji, dołącz do nas na obozie Laser Tag & Quad.

Obozy i kolonie Wakacjeiferie.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i od 2016 roku wyjechało z nami ponad 900 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

2390 zł

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.