Obóz survivalowy

Obóz survivalowy

Obóz dla pasjonatów militarnych wrażeń  i twardzieli! Pełen atrakcji, szkoleń, zabawy i zmagań!

Myślałeś żeby zostać żołnierzem? Chcesz sprawdzić się na polu bitwy? Spróbuj dowodzić swoją jednostką operacyjną! Grywasz w strzelanki i masz ochotę przenieść świat wirtualny do realnego świata?

Świetnie trafiłeś! U nas mamy dostosowany poligon do gier, gramy również w terenie czy lesie! Scenariusze gry już czekają na Ciebie!

Jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody w militarnym stylu z mnóstwem dodatkowych atrakcji?

Dołącz do nas!

Obozy cieszą się dużym zainteresowaniem! Od 2016 roku wyjechało z nami ponad 600 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

2090 zł

Dokonaj rezerwacji


    * pole obowiązkowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Chess For Kids Kamil Joński, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.