OBÓZ SZACHOWY 2023

OBÓZ SZACHOWY 2023

Obóz organizowany zarówno dla pasjonatów królewskiej gry, jak i dla osób rozpoczynających karierę szachową. Pełen atrakcji, szkoleń, zabawy i zmagań!

Chciałbyś nauczyć się gry w szachy lub rozwinąć umiejętności? Podnieść swoją kategorię szachową oraz siłę gry? Stanąć do rywalizacji w sankcjonowanych zawodach szachowych o puchar i tytuł mistrza obozu?

Jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody w świecie szachów z mnóstwem dodatkowych atrakcji? Jeżeli tak, to dołącz do nas na obozie szachowym!

Obozy i kolonie Wakacjeiferie.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i od 2016 roku wyjechało z nami ponad 1200 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.