Obozy Młodzieżowe 2023

Obozy Młodzieżowe 2023

Obozy Młodzieżowe 2023 – Wakacje i Ferie z Niesamowitymi Przygodami dla Młodzieży 14-18 lat

Wakacje to czas pełen możliwości, szczególnie dla młodzieży w wieku 14-18 lat. Właśnie wtedy najchętniej odkrywamy nowe pasje, nawiązujemy ciekawe znajomości i poszerzamy swoje horyzonty. Firma „Wakacje i Ferie” na rok 2023 przygotowała atrakcyjną ofertę obozów młodzieżowych, które odbywać się będą na malowniczych Mazurach. Przygotowaliśmy propozycje dla miłośników różnych dziedzin – od tenisa, przez szachy, aż po jazdę konną czy survival.

Obóz Tenisowy

Dla młodzieży, która uwielbia aktywność fizyczną i rywalizację, przygotowaliśmy obóz tenisowy. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów, którzy pomogą uczestnikom doskonalić technikę gry, pracować nad taktyką i rozwijać umiejętności sportowe.

Obóz Szachowy

Obóz szachowy to propozycja dla młodzieży, która ceni sobie strategię i taktykę. Podczas obozu uczestnicy mają możliwość pogłębienia wiedzy o szachach, rozwijania umiejętności gry, a także rywalizacji w turniejach szachowych.

Obóz Survivalowy

Obóz survivalowy to propozycja dla młodzieży lubiącej wyzwania i przygody na łonie natury. Uczestnicy nauczą się podstawowych technik przetrwania, orientacji w terenie, rozpalania ognia, budowania schronienia i wiele innych.

Obóz Konny

Obóz konny to doskonała oferta dla miłośników jazdy konnej. Uczestnicy będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności jeździeckie, poznawać tajniki opieki nad koniem, a także brać udział w urozmaiconych wycieczkach konnych.

Zapisz Swoje dziecko już teraz

Rezerwacje na obozy młodzieżowe 2023 już ruszyły! Nie zwlekaj i zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i niesamowitych doświadczeń na mazurskich obozach „Wakacje i Ferie”!

Udostępnij wpis: