Obozy szachowe – obóz szachowy 2023

obóz-szachowy

Obozy szachowe – obóz szachowy 2023

Jeśli Twoje dziecko lub młodzież interesuje się szachami, warto zainteresować się ofertą obozów szachowych organizowanych przez firmę Wakacje i Ferie. To świetna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności, poznać nowych ludzi i spędzić czas w pięknych okolicach.

Czym są obozy szachowe?

Obozy szachowe to wyjazdy, podczas których uczestnicy mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności szachowych pod okiem doświadczonych trenerów. W trakcie pobytu organizowane są zajęcia teoretyczne i praktyczne, turnieje, a także wiele atrakcji dodatkowych, takich jak wycieczki krajoznawcze czy gry planszowe.

Zobacz ofertę obozów szachowych dla młodzieży ( kliknij tutaj ) 

Zobacz ofertę obozów szachowych dla dzieci ( kliknij tutaj) 

Dlaczego warto wybrać obóz szachowy organizowany przez firmę Wakacje i Ferie?

Firma Wakacje i Ferie to doświadczony organizator obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie pod opieką profesjonalnych trenerów i animatorów, a także zadbają o jego bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Obóz szachowy organizowany przez Wakacje i Ferie to również świetna okazja do poznania nowych ludzi i zawarcia przyjaźni. Wspólne pasje i zainteresowania z pewnością połączą uczestników obozu i stworzą niezapomniane wspomnienia.

Jakie są propozycje obozów szachowych w 2023 roku?

Firma Wakacje i Ferie oferuje wiele ciekawych propozycji obozów szachowych w sezonie 2023 m.in obóz szachowy na Mazurach.

Każdy z wyjazdów ma swoje unikalne cechy i atrakcje dodatkowe. Na przykład, podczas obozu szachowego w Beskidach uczestnicy będą mieli możliwość wspinaczki górskiej, jazdy na rowerze górskim czy wycieczek po pięknych okolicznych miejscowościach. Podczas obóz szachowy nad morzem natomiast, uczestnicy będą mogli skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych oraz cieszyć się plażą i słonecznymi kąpielami.

Podsumowanie

Obóz szachowy organizowany przez firmę Wakacje i Ferie to świetna okazja dla dzieci i młodzieży, aby rozwijać swoje umiejętności szachowe, poznać nowych ludzi i spędzić czas w pięknych okolicach. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizm

 

Weź udział ( kliknij tutaj )

Udostępnij wpis: