Program zajęć na koloniach – jak to wygląda u nas?

Programy zajęć na naszych koloniach i obozach dla dzieci

Uczestnicy dzisiejszych letnich obozów dla dzieci oczekują, że wakacyjny wyjazd będzie niepowtarzalną przygodą. Robimy wszystko, aby spełnić te oczekiwania.

W dzisiejszych czasach programy zajęć na koloniach nie ograniczają się zabaw na terenie ośrodka wypoczynkowego, biegania za piłką i spacerów po okolicy. Oczekiwania młodych uczestników, jak również ich rodziców, są większe niż kiedyś. Dzieci wyjeżdżają na kolonie nie tylko po to, żeby odpoczywać. Chcą również rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności.

Jako WakacjeiFerie.pl robimy wszystko, aby sprostać tym wymaganiom! Nasze wakacyjne obozy dla dzieci charakteryzują się niezwykle bogatymi programami o podłożu edukacyjnym. Naszą kadrę pedagogiczną tworzą zaś wyłącznie osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami dostosowanymi do profilu danego obozu.

Tematyczne kolonie dla dzieci, czyli pasja jest najważniejsza!

W naszej ofercie kolonii i obozów dla dzieci znajdują się między innymi:

  • obóz dla dziewcząt – o typowo damskim profilu, przeznaczony dla młodych miłośniczek mody i wizażu,
  • obóz szachowy – organizowany zarówno dla pasjonatów królewskiej gry, jak i dla osób rozpoczynających szachową przygodę,
  • obóz plażing & chill – wypełniony wodnymi atrakcjami, takimi jak park wodny, kajaki, sporty plażowe itp.
  • obóz jeździecki – przeznaczony zarówno dla dzieci, które dobrze już radzą sobie w siodle, jak i dla tych, które jeszcze tego nie próbowały,
  • obóz militarny – dla młodych komandosów i twardzieli, marzących o tym, aby chwycić karabin i ruszyć na poligon,
  • obóz survivalowy – podczas którego każdy może poczuć się jak Bear Grylls, kiedy własnymi rękami zbuduje leśny szałas,
  • obóz tenisowy – z jedenastoma kortami tenisowymi, czekającymi na młodych sportowców, którzy chcą być jak Iga Świątek albo Hubert Hurkacz.

Jak zatem widać, na naszych koloniach każde dziecko znajdzie coś, co zmieni wakacje w wymarzoną przygodę, wpisującą się w jego gusta.

Udostępnij wpis: