Wycieczka do Farmy Iluzji

Wyjazd: 1 dzień

Cena Od 195zł

Wyjazd z dowolnego województwa

Krótki opis:

To miejsce, w którym wszystko wydaje się niemożliwe, gdzie rzeczywistość miesza się z iluzją. W tym magicznym zakątku czekają na nas tajemnicze labirynty, w których trudno jest odróżnić prawdziwe przejście od fałszywych dróg. Przeżyjemy także niesamowite chwile, bawiąc się w galerii luster, gdzie nasze odbicie może zmieniać się w sekundę. Ale to nie koniec! Na farmie czeka również wizyta w magicznym ogrodzie, pełnym roślin, które potrafią zmieniać swoje kolory. Oprócz tego, będziemy mieli okazję obserwować fascynujące pokazy magii i sztuczki iluzjonistów. Na Farmie Iluzji każdy znajdzie coś dla siebie, a ta niepowtarzalna przygoda zapewni nam wspólną zabawę i mnóstwo niezapomnianych chwil.

Program wycieczki

Wyjazd o godzinie 9:00 w kierunku Farmy Iluzji.
Na farmie czeka na nas wiele atrakcji takich jak: Tunel Zapomnienia, lewitujący kran, sekretna komnata, tajemnica opuszczonej kopalni, mapping 3D, zakręcony domek, meble olbrzyma, studnia nieskończoności, latająca chata tajemnic, ścieżka złudzeń, zatoka piratów, przeprawa tratwami, szlak trapera, rezerwat  dzikich smoków, muzyczna polana, mega klocki, giga szachy i chińczyk, lejek grawitacyjny i wiele innych.
Przerwa na obiad (we własnym zakresie)
Powrót do Warszawy około godziny 18:00

Cennik

Informacje dodatkowe

Co wchodzi w cene:

 • przejazd autokarem
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • realizację programu
 • przewodników lokalnych
 • ubezpieczenie NNW uczestników wycieczki do kwoty 10 000 zł/osoba
 • podatek VAT

Dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji:

Zachęcamy do zawarcia dobrowolnego ubezpieczenia od Kosztów Imprezy Turystycznej (kosztów rezygnacji). 

Ubezpieczenie takie daje gwarancję zwrotu 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce na skutek następstwa nieszczęśliwego wypadku typu: choroba, pożar domu, śmierć kogoś bliskiego itp.

Zapytaj o tą wycieczkę


  * pole obowiązkowe

  Zapraszamy także na inne wycieczki szkolne