OBÓZ YOLOCAMP 2023

OBÓZ YOLOCAMP 2023

Obóz YoloCamp  to nasz popisowy numer, w którym znajdziesz to co tygryski lubią najbardziej! Większość naszych popisowych atrakcji w jednym! Obóz ten zawiera wszystkie propozycje jakie jesteśmy w stanie zaoferować na naszych wyjazdach 🙂  Jest to doskonała propozycja dla niezdecydowanych osób! Dlaczego? Ponieważ mamy tu wszystkiego po trochu, ogromny wachlarz możliwości:

Począwszy od laser paintball tag, quady, park linowy, wodne szaleństwa jak park na jeziorze, ślizgi, survival, turnieje szachowe, strzeleckie, bumper ball, deski sup, kajaki i rowery wodne, gry XXL oraz planszowe, turnieje strzeleckie, piłkarskie, gry terenowe, indywidualne i drużynowe oraz wiele innych aktywności!

Jesteś gotów na przeżycie wyjątkowej przygody z mnóstwem dodatkowych atrakcji?

Dołącz do nas!

Obozy cieszą się dużym zainteresowaniem! Od 2016 roku wyjechało z nami ponad 1200 osób!

Podstawowe informacje

Udostępnij:

Udostępnij:

Cena obozu:

Dokonaj rezerwacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDIT Sp. z o.o, ul Stanisława Worcella 5/35, 01-250 Warszawa. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności.