Wycieczka dwudniowa do Kazimierza Dolnego + Magiczne Ogrody

Wyjazd 2-dniowy

Cena Od 550zł

Wyjazd z dowolnego województwa

Krótki opis:

Podczas wycieczki uczniowie będą mieli okazję zwiedzić urokliwe miasto Kazimierz Dolny, pełne zabytkowych kamienic i kolorowych uliczek, które zaprowadzą ich w magiczny świat historii i kultury. Przechadzając się po urokliwym rynku, uczniowie będą mogli podziwiać zamek, kościoły i unikalną architekturę miasta.
Następnie, uczniowie będą mieli okazję odwiedzić Magiczne Ogrody, która zachwycą ich swoją niezwykłą atmosferą i niezliczoną ilością roślin i kwiatów.

Program wycieczki

Dzień 1

Zbiórka uczestników, wyjazd o godz. 8.00.
Przejazd do Kazimierza Dolnego.
Zwiedzanie Kazimierza Dolnego, jednego z najbardziej urokliwych miast artystów w Polsce, obejmuje takie atrakcje jak nabrzeże wiślane i port żeglugowy, rynek z zabytkową drewnianą studnią, kościół farny oraz wspinaczkę na górę Trzech Krzyży, z której można podziwiać panoramę miasta. Podczas zwiedzania można również zobaczyć ruiny zamku i basztę, która kiedyś była wieżą obserwacyjną, a teraz stanowi doskonały punkt widokowy na przełom Wisły i centrum Kazimierza Dolnego. W okolicach rynku znajdują się również renesansowe kamienice, Kamienica Celejowska oraz Wąwóz Małachowskiego, a także czas wolny na zakupy pamiątek w postaci kogutów.
W Puławach można natomiast spacerować po pięknym parku Czartoryskich, zwiedzając klasycystyczną Świątynię Sybilli, Domek Gotycki, Bramę Rzymską oraz Domek Aleksandryjski.
Zakwaterowanie w hotelu w Puławach lub Kazimierzu Dolnym, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie.

Przejazd do Magicznych Ogrodów.

Magiczne Ogrody – wizyta w zaczarowanym parku, który oprócz dobrej zabawy oferuje dzieciom starannie dobrany program aktywujący wszystkie zmysły i pobudzający ich ciekawość i kreatywność. Na uczestników czeka kilka krain tematycznych, gdzie zamieszkały interaktywne postacie, które opowiedzą historię parku i przeniosą w świat baśni i fantasy. Milusińscy pojadą kolejką do Kwiatowej Doliny pod olbrzymią Gąsienicą i obok gigantycznych kolorowych grzybów, zwiedzą krainę Bulwiaków, Smocze Gniazdo, zobaczą Marchewkowe Pole, na którym rosną marchewki większe od ludzi, jezioro z tajemniczą wyspą, Gród Krasnoludków, Wodny Świat oraz będą miały mnóstwo czasu na zabawę na dmuchańcach, trampolinach i autorskich placach zabaw – a to wszystko pod opieką animatora. Po zakończonym programie czas na zabawy indywidualne.

Wyjazd w drogę powrotną.

Przerwa na posiłek (we własnym zakresie).

Zakończenie wycieczki pod szkołą ok. godz. 19.00.

Cennik

Informacje dodatkowe

Co wchodzi w cene:

 • przejazd autokarem
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • realizację programu
 • przewodników lokalnych
 • ubezpieczenie NNW uczestników wycieczki do kwoty 10 000 zł/osoba
 • podatek VAT

Dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji:

Zachęcamy do zawarcia dobrowolnego ubezpieczenia od Kosztów Imprezy Turystycznej (kosztów rezygnacji). 

Ubezpieczenie takie daje gwarancję zwrotu 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce na skutek następstwa nieszczęśliwego wypadku typu: choroba, pożar domu, śmierć kogoś bliskiego itp.

Zapytaj o tą wycieczkę


  * pole obowiązkowe

  Zapraszamy także na inne wycieczki szkolne