Kolonie Świętokrzyskie – Kolonie i Obozy dla dzieci z województwa Świętokrzyskiego

Kolonie Świętokrzyskie - Kolonie i Obozy dla dzieci z województwa Świętokrzyskiego

Kolonie Świętokrzyskie

Wakacje to czas, na który dzieci czekają z niecierpliwością. To okazja do odpoczynku od nauki, spędzenia czasu z przyjaciółmi i poznania nowych miejsc. Dla dzieci z województwa świętokrzyskiego, firma Wakacje i Ferie przygotowała wyjątkową ofertę – wyjazd na Mazury!

Wyjazd ten to doskonała okazja, by dzieci mogły wypocząć nad jeziorem, z dala od miejskiego zgiełku. Zostaną one zakwaterowane w komfortowych domkach letniskowych, gdzie będą miały zapewnioną wygodę i prywatność.

Kolonie i Obozy dla dzieci z województwa Świętokrzyskiego

Podczas pobytu na Mazurach, dzieci będą miały okazję do aktywnego spędzania czasu. Firma Wakacje i Ferie przygotowała dla nich bogaty program animacyjny, który obejmuje m.in. spływ kajakowy, wycieczkę rowerową oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na terenie ośrodka dostępne będą również korty tenisowe oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki.

Kolonie i Obozy dla dzieci i młodzieży z Świętokrzyskiego i terenu Kielc

Oczywiście, nie zabraknie czasu na relaks nad jeziorem oraz kąpieli w ciepłej wodzie. Dla bezpieczeństwa dzieci, na terenie ośrodka będzie czuwać wykwalifikowany personel, który zadba o to, by każde dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie.

Dla rodziców, którzy martwią się o swoje pociechy, firma Wakacje i Ferie zapewnia całodobową opiekę pedagogiczną oraz ubezpieczenie.

Wyjazd na Mazury z firmą Wakacje i Ferie to doskonała okazja dla dzieci z województwa świętokrzyskiego, by spędzić aktywnie czas w pięknej okolicy, poznając nowych przyjaciół i ciesząc się beztroskimi wakacjami.

Zapoznaj się z Naszą ofertą

Udostępnij wpis: